30 wrzesień 2013r- Dzień Chłopaka

image013Parlament Uczniowski działający przy szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie chcąc uczcić święto wszystkich panów-tych młodszych i starszych, dzień 30.09.2013r ogłosił dniem kolorowym. W tym dniu wszyscy uczniowie, a także nauczyciele przyszli do szkoły w przygotowanych przez siebie przebraniach. Dodatkowo dzieci wraz z wychowawcami przygotowali dekoracje i pozowali do zdjęć w ramach konkursu organizowanego przez Cartoon Network „Przyjaciele Gumballa”.
Wszyscy uczniowie, którzy przyszli tego dnia do szkoły w przebraniu zostali obdarowani przez Parlament Uczniowski słodkimi upominkami. Po skończonych zajęciach wszystkie klasy wzięły także udział w dyskotece przygotowanej przez Panią Bożenę Pawlik.


Opracowanie
Monika Merk
Magdalena Brzezowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.