Ślubowanie uczniów klasy sportowej

image012W bieżącym roku szkolnym została utworzona w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie klasa o rozszerzonym programie wychowania fizycznego. Chłopcy z tej klasy wybrali jako główną dyscyplinę sportu piłkę nożną, a dziewczęta – siatkówkę.
W czwartek, 3 października w sali gimnastycznej naszej Szkoły, odbyło się ślubowanie młodych sportowców, przyszłych naszych reprezentantów.
Uczniowie klasy IV „a” złożyli przysięgę zobowiązująca ich do godnego reprezentowania szkoły w rywalizacji sportowej.
Młodzi sportowcy zaprezentowali program słowno-muzyczny połączony z pokazem swoich sportowych umiejętności.
Życzymy im wytrwałości oraz sukcesów sportowych.

Oprac. M.Brzezowska, M.Merk.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.