DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

image00115.10.2013r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II im. Jana Pawła II w Sulejowie wzięli udział w uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Akademię przygotowały: Pani Beata Dutkiewicz i Pani Daria Morawska wraz ze swoimi wychowankami – uczniami klasy 0b, IIIa, IVa.
Dzieci pięknie dziękowały nauczycielom za ich trud i pracę włożoną w nauczanie i wychowywanie. Uczniowie wyrażali swoją wdzięczność recytując pięknie wiersze i śpiewając piosenki.
Nie zabrakło także elementów humorystycznych.
Uczniowie przeprowadzili tzw. „Galę oskarowo-jabłkową”, podczas której wręczono nominowanym nauczycielom nagrody- jabłka. Każda nominacja opatrzona była w humorystyczny komentarz.
Na zakończenie Pani Dyrektor Danuta Gielec podziękowała wszystkim uczniom i ich opiekunom za pięknie przygotowane występy.

Opracowanie
Monika Merk
Magdalena Brzezowska

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.