Spotkanie z Melpomeną

Dzień  07.04. 2014r. na długo zapadnie uczniom klas O c, II c i III c  w pamięci. To już czwarte spotkanie teatralne w ciągu dwóch lat. Tym razem dzieci oglądały spektakl w Teatrze  Muzycznym w Łodzi pt. ”Smerfowisko  czyli  Gargamel  złapany”. Wszyscy byli zachwyceni spektaklem, atmosferą i wielkością gmachu teatralnego. Wspomnieć  należy , że teatr nie jest dzieciom obcy ,wyjeżdżają corocznie na jeden lub dwa spektakle do Łodzi. Oprócz spektakli uczniowie zwiedzają kulisy teatrów, poznają pracę ludzi tam zatrudnionych ,uczestniczą w zajęciach teatralnych. Dzieci były już w Teatrze Pinokio , Teatrze Arlekin a w przyszłym roku szkolnym wybieramy się do Teatru Wielkiego.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wycieczki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.