Mamy w szkole Mistrza Polski!

20140404_110850W dniach 29-30 marca w Hali Globus w Lublinie odbyły się KRAJOWE MISTRZOSTWA POLSKI IDO HIP HOP, HIP HOP BATTLES, BREAK DANCE I ELECTRIC BOOGIED. Zawody te są najbardziej prestiżowe w Polsce. Do rywalizacji przystąpiło ok.1 500 uczestników z całego kraju. Przez dwa dni tancerze walczyli w 35 kategoriach tanecznych rozgrywanych według przepisów IDO. Zawodników oceniała 20 osobowa komisja sędziowska składająca się z licencjonowanych sędziów Polskiej Federacji Tańca oraz Polskiego Związku Tańca Freestyle, na której czele stał Sekretarz Narodowy International Dance Organization – Piotr Patłaszyński. Eliminacje, które trwały od rana do późnego popołudnia zwieńczyła Gala Finałowa, podczas której nie zabrakło niespodzianki – Show Tanecznego w wykonaniu Sabiny Skodovej z Czech, która po zakończeniu Gali poprowadziła warsztaty taneczne dla wszystkich zawodników.
Nasz uczeń – Gracjan Woch z kl. IIa, na co dzień trenujący w Studio Tańca KoBos – Dance, pod okiem trenera Konrada Borysowskiego zajął miejsce III, zdobywając tym samym kwalifikacje do udziału w Mistrzostwach Europy i Świata. Sukces ten jest wielkim osiągnięciem i uwieńczeniem ciężkiej pracy zarówno dla zawodnika, który ma dopiero 9 lat, jak i dla trenera.
Gracjan otrzymał również gratulacje z rąk pani Dyrektor-Danuty Gielec oraz Burmistrza Sulejowa-pana Stanisława Baryły. Wszyscy uczniowie mogli podziwiać jego taneczne umiejętności w trakcie szkolnego apelu, na którym nasz Mistrz wykonał krótki pokaz taneczny.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zarówno w kraju jak i za granicą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.