Podziękowanie !!!

„Jedynie prawdziwy człowiek
zauważy potrzeby innego człowieka.
Jedynie człowiek wielkiego serca
wyciągnie doń pomocną dłoń”
Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie wraz z wychowawcami
pragną wyrazić gorące i serdeczne podziękowania

RODZICOM UCZNIÓW KLAS: 0A,0B,0C, IA i IB, IIB, IIIA i IIIB, IVA i IVB, VA i VB, VIA, VIB i VIC
za wsparcie, zaangażowanie i pracę na rzecz klas i szkoły.
Dzięki pomocy ludzi dobrej woli możliwa jest realizacja naszych zamierzeń i celów. Nasi wychowankowie cieszą się z każdych przedsięwzięć podejmowanych dla ich wspólnego dobra. Mamy głęboką nadzieję, że nasza dalsza współpraca zaowocuje i pomoże naszym uczniom w dalszym rozwoju. Te słowa kierujemy do Rodziców:
Państwo Anna i Krystian Ciszewscy, p.Radosław Bielenik, p.Tomasz Twardowski,
p.Barbara Kobędza, p.Ewa Moruś, p.Monika Serafin, p.Dorota Pardel, p.Katarzyna Kuśmierska, p.Jagoda Rafke ,państwo Bogumiła i Arkadiusz Barczyk, p.Marta i Jan Lange, p.Aleksandra Balasińska, p.Monika Wiórek, p.Anna Rudzka, państwo Lena i Tomasz Kłych, p.Jolanta Mękarska, p.Anna Rafke, p.Karolina Wereszka, p.Marcin Pyzia, państwo Anna i Tomasz Bałeccy, p.Rafał Kulbat, p.Bożena Olczyk, p.Lidia Urbańska – Ptak, p. Gabriela Dzianach, p. Sylwia Majer, p. Joanna Nowak, Wioletta Matyszewska, p. Paweł Kluza, p. Wiesław Leśniczuk, p. Renata i Mariusz Firmowscy, p. Agnieszka Patura, p. Natalia Majchrowicz, p.Małgorzata Szpiegowska, państwo Ilona i Krzysztof Jasiurscy, państwo Iwona i Mariusz Purzyccy, p. Paweł Leski, p. Agnieszka i Adam Wójtowiczowie, p. Mariusz Brzezowski, państwo Anna i Jarosław Piekarz, p. Ewa Śniada, p. Ewelina Marzec, p. Karolina Łaska, p. Małgorzata Matuszczyk, p. Tomasz Marcinkowski, państwo Renata i Krzysztof Albinowie, państwo Małgorzata i Jarosław Kołkowie, p. Adam Marecki, p.Agnieszka Szymańska, p. Daria Morawska, p. Renata Flejterska, p. Marlena Piechura, państwo Gabriela i Bogumił Podlewscy, p .Nina Pyzia, p. Małgorzata Kotarska, p. Barbara Rudalska, p.Ewa Szczypiorska, p.Katarzyna Koniszewska, p.Monika Pożycka, p. Jolanta i Marcin Suszka, państwo Sylwia i PrzemysławKlass, p.Piotr Pryczek , państwo Kinga i Grzegorz Marcinkowscy, p.Mariusz Baryła, państwo Marta i Artur Sadowscy, p.Halina Rutowicz, państwo Anetta i Maciej Dobrakowscy, p.Anna Klimczyk , p.Jolanta i Sławomir Pasikowscy, p.Paweł Nowak, p.Monika i Dariusz Kiereś,
p.Grażyna Kołek, p.Kinga Szczepanik, p.Ewelina Będkowska.,p.Danuta Pachulska,
p.Bogdan Skowronek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *