ŚLUBUJEMY …

IMG_8003Dzień 22 pażdziernika był wyjątkowo ważnym dniem w życiu każdego pierwszaka

ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Sulejowie.

Uczniowie klasy Ia wych. Magdalena Brzezowska, Ib wych. Agnieszka Adach, Ic wych. Beata Dudkiewicz, Id wych. Elżbieta Szczyglińska w obecności rodziców, nauczycieli i uczniów starszych klas złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły. Dyrektor placówki Danuta Gielec po słowach ślubowania dokonała uroczystego pasowania uczniów. Pierwszoklasiści przedstawili przygotowane programy artystyczne, które nawiązywały tematyką do treści patriotycznych, zasad bezpieczeństwa i uroków jesieni. Dumni ze swoich pociech rodzice i nauczyciele nagrodzili małych artystów gromkimi brawami. Dzieci otrzymały upominki. Wszystkim pierwszakom życzymy samych piątek i szóstek w szkole.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Wydarzenia i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *