ANDRZEJKI

20141126_152802W środę 26 listopada 2014r Biblioteka Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie już po raz kolejny zamieniła się w profesjonalny salon wróżb.
Zarówno dzieci jak i dorośli mieli możliwość dowiedzieć się czegoś więcej o swojej przyszłości poprzez tradycyjne wróżby, np.: lanie wosku, przekłuwanie serca z imieniem przyszłej żony/męża,
losowanie itp.
Organizatorem tego fantastycznego wieczoru była Pani Bożena Pawlik wraz z Parlamentem Uczniowskim.
Dodatkową atrakcją tego wieczoru była dyskoteka zorganizowana dla wszystkich uczniów. Nad oprawą muzyczną i techniczną czuwał tradycyjnie Pan Marcin Pączyński. Podczas dyskoteki działał również utworzony specjalnie na tę okoliczność „sklepik”, w którym dzieci mogły zakupić napoje, słodycze itp.

M. Merk
M. Brzezowska