Jasełka przygotowane przez uczniów klasy III c, Id, 0 b

046Wystawiane jasełek przez uczniów klasy IIIc, Id, 0b, to już tradycja od wielu lat. Na to wyjątkowe przedstawienie zostali zaproszeni jak co roku rodzice ,dziadkowie uczniów oraz dyrekcja szkoły p. Danuta Gielec i p. Renata Kumidaj. Goście nie zawiedli i licznie przybyli na spektakl. Dzieci przygotowane pod kierunkiem nauczycieli (K.Gajda, E.Szyglińska, R.Firmowska, M. Majchrowska) wprowadziły widzów występami i wspólnie śpiewanymi kolędami w magiczny nastrój bożonarodzeniowy. Wszyscy z wielkim zainteresowaniem i wzruszeniem oglądali małych artystów, a po występie nagrodzili aktorów gromkimi oklaskami.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Wydarzenia i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *