OSTATKI

IMG_9567Ostatki (zapusty)to statni dzień karnawału. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie postanowili go uczcić przychodząc do szkoły w najrozmaitszych przebraniach. Na szkolnym korytarzu podziwialiśmy kiężniczki, piratów, rycerzy i wiele innych postaci. Pod barwnymi maskami trudno było rozpoznać prawdziwą tożsamość dzieci. Nie mniej jednak najważniejszym elementem przebrania był towarzyszący ich twarzom uśmiech i chęć zabawy. Zarówno uśmiech jak i chęć zabawy udzieliły się także pracownikom szkoły w rezultacie czego mogliśmy zobaczyć panią Barbarę Królik-rodem ze starożytnego Egiptu, pana Mariusza Magierę jako klauna, a także panią Ewę Zawiszę w roli konia. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli zobaczyć równie wielkie zaangażowanie i pomysłowość jeśli chodzi o przygotowanie kostiumów.

OPRACOWANIE
M.Merk
M.Brzezowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *