POCZTA WALENTYNKOWA

20150217_090017Jak powszechnie wiadomo 14 lutego obchodzimy coroczne święto zakochanych. Choć w tym roku walentynki przypadły na okres ferii zimowych to uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie o tej popularnej tradycji nie zapomnieli. We wtorek 17 lutego na terenie całej szkoły działała tzw. POCZTA WALENTYNKOWA. Parlament uczniowski dzień wcześniej ogłosił jej powołanie, dlatego też każdy zainteresowany mógł przygotować specjalną walentynkę dla swojej sympatii. Wszystkie listy oraz drobne upominki zostały doręczone do adresatów i wywołały wiele uśmiechów na twarzach uczniów. „Pracownicy” POCZTY WALENTYNKOWEJ dbając o szczegóły nie zapomnieli nawet o odpowiednim kolorze stroju-czerwonym, który powszechnie kojarzy się z serduszkami i miłością.

OPRACOWANIE
M.Merk
M.Brzezowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *