Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie

21 stycznia 2015 roku o godzinie 9.00 po raz kolejny w naszej szkole odbyła sięIMG_9060 uroczystość zorganizowana z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na spotkanie bardzo licznie przybyły babcie jak również dziadkowie uczniów. Zaproszonych gości powitała wychowawczyni kl. 0a- p. Daria Morawska wraz ze swoimi wychowankami, którzy zaprezentowali przepiękny program artystyczny. Dzieci śpiewały piosenki i pięknie recytowały wierszyki . Miłą niespodzianką dla zaproszonych gości był taniec dzieci do utworu K. Krawczyka „Ostatni raz zatańczysz ze mna”.
Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole to szczególna uroczystość, podczas której wnuczęta mogą wyrazić miłość, szacunek i przywiązanie do swoich dziadków. Dzieci, które tego dnia zaprosiły do szkoły swoich najukochańszych dziadków po zakończeniu części artystycznej wręczyły Babciom i Dziadkom laurki, złożyły życzenia oraz zaprosiły ich na słodki poczęstunek. Uśmiechom i oklaskom nie było końca.
Po występnie dzieci głos zabrała Dyrektor Szkoły – p. Danuta Gielec, która podziękowała serdecznie dzieciom za wspaniały występ artystyczny ,powitała wszystkich zebranych na uroczystości oraz złożyła Babciom i Dziadkom życzenia. Mamy nadzieję, że Nasi Drodzy Goście miło spędzili czas i na długo ten dzień zapadnie w ich pamięci.
Główną organizatorką uroczystości była pani Daria Morawska. Uroczystość jednak nie udałaby się bez pomocy i wsparcia pedagogów naszej szkoły min., p. Małgorzaty Majchrowskiej i p. Marcina Pączyńskiego, p. Magdaleny Brzezowskiej. Chcielibyśmy złożyć także serdeczne podziękowania rodzicom – p. Izabeli Socha, p. Katarzynie Papiernik, p. Beacie Szatkowskiej, p. Marcie Michalskiej, p. Grażynie Kaczmarek ,p. Sylwii Krakowiak za pomoc w organizacji uroczystości.

opr. mgr Daria Morawska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *