MIĘDZYKLASOWY TURNIEJ W MINI PIŁCE KOSZYKOWEJ O TYTUŁ DYREKTORA SZKOŁY

2 marca 2015r został przeprowadzony w naszej szkole turniej międzyklasowy o Puchar_IMG_0020 Dyrektora Szkoły w mini piłce koszykowej dziewcząt i chłopców w dwóch kategoriach wiekowych. W kategorii klas IV wzięły udział 3 drużyny dziewcząt i 2 drużyny chłopców. Natomiast wśród klas V-VI zaprezentowały się 4 drużyny dziewcząt i 3 drużyny chłopców.
Zwycięskie drużyny otrzymują puchary przechodnie i medale a pozostałe dyplomy. Turniej przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: Grażyna Ryszka i Grzegorz Ruciński.


OPRACOWANIE
GRAŻYNA RYSZKA

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *