SPOTKANIE Z RODZICAMI UCZNIÓW PRZYSZŁYCH KLAS PIERWSZYCH I ZEROWYCH

W dniu 4 marca 2015r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie 20150304_165552odbyło się zebranie z rodzicami uczniów przyszłych klas pierwszych i zerowych.
Spotkanie miało charakter informacyjny. Przybyłych rodziców powitała Pani Dyrektor Danuta Gielec. Przedstawiła ona zebranym regulacje dotyczące obowiązku szkolnego w Polsce.
Pani Daria Morawska zapoznała obecnych ze strukturą pracy szkoły i planowaną organizacją pracy w oddziałach zerowych i klasach pierwszych w przyszłym roku szkolnym. Poinformowała rodziców o pracy świetlicy szkolnej, a także o możliwości skorzystania z bezpłatnych zajęć pozalekcyjnych na terenie szkoły. Dzieci będą mogły także zjeść ciepły posiłek w stołówce szkolnej.
Po zaprezentowaniu przygotowanych informacji, panie Dyrektor Danuta Gielec i Renata Kumidaj wraz z pozostałymi nauczycielami odpowiadały na pytania przybyłych gości.
Wszystkim rodzicom dziękujemy za poświęcony czas i przybycie na spotkanie. Serdecznie zachęcamy do zapisywania dzieci do naszej szkoły.


Opracowanie
M.Merk
M.Brzezowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *