APEL PODSUMOWUJĄCY PRACĘ UCZNIÓW W PIERWSZYM PÓŁROCZU

5 marca 2015r w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie odbył się apel podsumowujący pracę 20150305_115921uczniów w pierwszym półroczu roku szkolnego 2014/2015.
Podczas spotkania pani Dyrektor Danuta Gielec pogratulowała wszystkim uczniom wyników w nauce, a zwłaszcza tym, którzy osiągnęli najwyższe średnie. Najlepsi uczniowie klas czwartych otrzymali dodatkowo odznaki Wzorowego Ucznia.
Pani Dyrektor przedstawiła klasyfikację klas pod względem osiągnięć w nauce w pierwszym półroczu i tak:

•  na pierwszym miejscu znalazła się klasa IV a- wychowawca – pani Katarzyna Feldman,
  • drugie miejsce zajęła klasa IVc – wychowawca – pani Dominika Magiera,
  • trzecie miejsce przypadło klasie Va – wychowawca -pan Marcin Pączyński.

W nagrodę klasy otrzymały talony pieniężne ufundowane przez Radę Rodziców , które mogą wykorzystać na dowolny cel.

Tytuł PRYMUSA SZKOLNEGO otrzymała Oliwia Synderecka, która uzyskała średnią 5,45.

Podczas spotkania zostały również wręczone dyplomy, puchary i medale za osiągnięcia sportowe, m.in. za:

• międzyklasowy turniej piłki siatkowej
  • turniej piłki koszykowej.

Zwycięzców przedstawiła pani Grażyna Ryszka.

Wręczono także dyplomy dzieciom uczestniczącym w konkursach literackich i czytelniczych, m.in.:

• konkurs „Magia Świąt Bożego Narodzenia” organizowany przez MBP w Sulejowie
  • konkurs czytelniczy „Wielkie serce kluczem do wielkiej przygody”, „Bajka i legenda świata w życie nam się wplata”.

Laureatów przedstawiła Pani Bożena Pawlik.

Uczniowie otrzymali także podziękowania i nagrody za pomoc i zaangażowanie w tegoroczną akcję WOŚP.
Na zakończenie Pani Dyrektor Danuta Gielec jeszcze raz serdecznie pogratulowała uczniom osiągniętych wyników oraz życzyła podobnych lub jeszcze lepszych na zakończenie roku szkolnego.

OPRACOWANIE
M. Merk
M. Brzezowska

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.