UCZEŃ NASZEJ SZKOŁY W PROGRAMIE TVN „MALI GIGANCI”

2Z radością informujemy, iż uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie- Gracjan Woch zakwalifikował się do nowego telewizyjnego show TVN „Mali giganci”.
Gracjan jest uczniem kl. IIIa. Od dwóch i pół roku tańczy hip hop. Obecnie trenuje w klubie Ko-Bos Dance pod okiem trenera Konrada Borysowskiego.
Gracjan jest zeszłorocznym v-ce Mistrzem Polski w tańcu Hip Hop federacji IDO-jednej z najwiekszych federacji tanecznych. Na wielu turniejach tanecznych zdobywa I-miejsca.
Pierszwy odcinek programu z udziałem naszego ucznia można obejrzeć już 7 marca o godz. 20.00 na antenie telewizji TVN.
Serdecznie gratulujemy Gracjanowi i trzymamy mocno kciuki!

OPRACOWANIE
Monika Merk

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na UCZEŃ NASZEJ SZKOŁY W PROGRAMIE TVN „MALI GIGANCI”

1. Tomasz pisze:

Ja bym chciał się coś więcej dowiedzieć o Gracjanie ,ale nie wiem jak. Jeżeli ktoś go zna to proszę o jakieś informacje o nim. Informacje mogę otrzymać przez facebooka . Wystarczy przyjąć mnie do grona znajomych. Nazywam się Tomasz Szychowski. A mój profil przedstawia zachód słońca.

2. Robert pisze:

Nie znam chłopaka ale widziałem go w telewizji i bardzo mi się podobało. Trzymam za niego kciuki super, że z wreszcie ktoś z Sulejowa.