Mali Artyści w akcji!

W dniu 10 marca 2015r w Szkole Podstawowej Nr1 im. Jana Pawła II w SuIMG_0170lejowie odbyła się impreza integracyjna dla klas piątych i szóstych. Z inicjatywą tego typu przedsięwzięcia wystąpiła męska część Parlamentu Uczniowskiego. Chłopcy pod kierunkiem wychowawców: p. Grzegorza Rucińskiego i p. Marcina Pączyńskiego postanowili zrobić swoim koleżankom nietypowy prezent z okazji Dnia Kobiet. W trakcie trwania imprezy uczniowie mieli możliwość zaprezentowania swoich talentów wokalnych w konkursie karaoke, który cieszył się dużą popularnością. Każdy uczestnik po zaśpiewaniu piosenki otrzymywał słodki upominek od Parlamentu Uczniowskiego. Celem tego typu imprezy była integracja poprzez zabawę, rozwijanie zainteresowań muzycznych, propagowanie kultury muzycznej wśród dzieci, rozwijanie talentów estradowych i oswajanie z publicznymi wystąpieniami. Uczniom, dzielnie dotrzymywali kroku, nauczyciele uczący w szkole, ale trudno było dorównać małym artystom. Na zakończenie wszyscy uczestnicy imprezy posilili się pizzą i w bardzo dobrych humorach wrócili na lekcje.


Opr. mgr Bożena Pawlik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.