KONKURS ORTOGRAFICZNY

12 marca 2015r uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie wIMG_5186zięli udział w Konkursie Ortograficznym organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Sulejowie. Do udziału w konkursie zostali zaproszeni przedstawiciele klas trzecich ze szkół znajdujących się na terenie gminy.
Naszą szkołę reprezentowali:
-z kl. IIIa – Łukasz Bełdowski, opiekun mgr Monika Merk
-z kl. IIIb- Marika Jasiurska, opiekun mgr Beata Kieruzel
-z kl. IIIc- Zosia Anduła, Tobiasz Morawski, opiekun mgr Katarzyna Gajda
Zaszczytne drugie miejsce w konkursie zdobyła nasza uczennica- Marika Jasiurska.
Wszyscy nasi wychowankowie spisali się znakomicie, zdobyli ogromną liczbę punktów. Warto nadmienić, iż nasze pozostałe dzieci od podium dzieliło bardzo niewiele.
Jesteśmy bardzo dumni i serdecznie gratulujemy wszystkim naszym wychowankom, którzy wzięli udział w konkursie.

Opracowanie
M.Merk
M. Brzezowska

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.