Szkolenie komputerowe

IMG_20150317_100838_BURST29We wtorek 17 marca 2015 r. rozpoczęła się I edycja szkolenia komputerowego dla osób bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo powyżej 50. roku życia.
Kursanci zasiedli przy stanowiskach komputerowych w pracowni informatycznej udostępnionej przez Szkołę Podstawową nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie. Dla wielu z nich to okazja powrotu do ław szkolnych, w których zasiadali kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat temu.
W sumie w szkoleniu uczestniczyć będzie 30 osób w trzech grupach. Kurs każdej z grupy będzie trwał 56 godzin. Organizatorem szkolenia jest Stowarzyszenie „Sulejów dla Pokoleń” przy współpracy z Urzędem Miejskim w Sulejowie. Pracownię informatyczną udostępnia Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *