PAMIĘTAMY…..

CAM00160W dniu 10.04.2015 roku minęła 5– ta rocznica katastrofy smoleńskiej. Aby uczcić to tragiczne zdarzenie uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie zapalili znicze pod Pomnikiem poległych w czasie II wojny światowej. W wydarzeniu uczestniczyły pani Dyrektor Danuta Gielec, pani V-ce Dyrektor Renata Kumidaj oraz uczniowie kl. VIa, kl. VIb wraz z wychowawcami- p. Iwoną Rybak i p. Grzegorzem Rucińskim, Parlament Uczniowski wraz z opiekunem-panią Bożeną Pawlik, a także uczniowie uczący się w budynku przy ul. Milejowskiej 21-kl. 0b, Id, IIIc wraz z wychowawcami- panią Renatą Firmowską, panią Elżbietą Szczyglińską i panią Katarzyną Gajdą. W krótkich i zrozumiałych dla dzieci słowach Pani Dyrektor Danuta Gielec oraz wychowawcy przybliżyli uczniom tematykę tych wydarzeń. Chwilą ciszy dzieci uczciły pamięć poległych w katastrofie i ofiar zbrodni katyńskiej.


Opracowały:
K.Gajda
R. Firmowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *