SPOTKANIE Z PANEM BURMISTRZEM I FUNKCJONARIUSZAMI POLICJI

SAM_1696Uczniowie klas : III c wych. K. Gajda, I d wych. E. Szczyglińska i Ob wych. R. Firmowska Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie na długo zapamiętają dzień 16.04.2015 . Naszą szkołę odwiedził Pan Burmistrz Miasta i Gminy Sulejów Wojciech Ostrowski , wraz z funkcjonariuszami policji. Celem tego niecodziennego spotkania była troska o bezpieczeństwo uczniów w drodze do szkoły i w czasie poruszania się po drogach publicznych. Funkcjonariusze policji przeprowadzili pogadankę- instruktaż bezpiecznego poruszania się po drogach. Pan Burmistrz zadbał o to , abyśmy byli widoczni na drodze i podarował każdemu dziecku kamizelki odblaskowe ,przywieszki do plecaków i znaczki. Dzięki nim z pewnością będziemy widoczni na drodze . To spotkanie było dla nas bardzo poruszające i miłe. Serdecznie dziękujemy za spotkanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *