TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY

IMG_0065W dniach 17 i 20 kwietnia 2015r. w naszej szkole na boisku Orlika odbyły się międzyklasowe rozgrywki o Puchar Dyrektora Szkoły w piłce nożnej dziewcząt i chłopców. Turniej został przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych-uczniów: klas IV i uczniów klas V-VI. W zawodach wzięło udział około 90 dziewcząt i chłopców. W wyniku tych rozgrywek w kategorii dziewcząt klas IV pierwsze miejsce zajęła klasa IVA , drugie miejsce klasa IVB, a trzecie klasa IVC. Wśród chłopców pierwsze miejsce zajęła klasa IVB, drugie miejsce klasa IVA, a trzecie klasa IVC. Drużyny otrzymały dyplomy i medale ufundowane przez dyrektora szkoły. W wyniku klasyfikacji klas V-VI wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęła klasa VA, drugie miejsce klasa VIA, a trzecie klasa VIB. Natomiast w rozgrywkach chłopców ,pierwsze miejsce zajęła klasa VA, drugie miejsce klasa VIA, a trzecie klasa VIB. Zwycięskie drużyny otrzymały przechodnie puchary ufundowane przez dyrektora szkoły oraz dyplomy.


OPRACOWANIE
Grażyna Ryszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *