GMINNE ZAWODY W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

IMG_0194W dniu 22 kwietnia 2015r Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II była gospodarzem miejsko -gminnych zawodów w piłce nożnej dziewcząt i chłopców , w ramach kalendarza Szkolnych Igrzysk Sportowych. Do turnieju zgłosiły się drużyny dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej nr1
w Sulejowie , Szkoły Podstawowej w Łęcznie i Szkoły Podstawowej w Klementynowie . Zawody odbyły się na boisku Orlika. W wyniku rozgrywek ,pierwsze miejsce zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców zajęła Szkoła Podstawowa nr1 im. Jana Pawła II w Sulejowie. Opiekunami tych drużyn są nauczyciele wychowania fizycznego – Grażyna Ryszka i Grzegorz Ruciński . Drugie miejsce zajęły drużyny dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej w Łęcznie, a trzecie miejsce drużyny ze Szkoły Podstawowej w Klementynowie. Wygrane zespoły będą reprezentować naszą gminę w zawodach powiatowych.
Wszystkim zespołom serdecznie pogratulowała i wręczyła dyplomy Pani v-ce Dyrektor Renata Kumidaj.


OPRACOWANIE
Grażyna Ryszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.