ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI

SAM_1738Dzień Ziemi obchodzony jest co roku 22 kwietnia. W tym dniu dzieci z klas 0b, Id i III c postanowiły też coś zrobić dla naszej Ziemi. Zbieraliśmy śmieci w najbliższej okolicy ulica: Polna, Milejowska i teren wokół Pomnika poległych podczas II wojny św. Każdy z nas miał rękawiczki ochronne, worki na śmieci i kamizelki odblaskowe podarowane przez p. Burmistrza, wszystko to dla naszego bezpieczeństwa. Następnego dnia postanowiliśmy ,,ukrzewić „teren przed budynkiem ZSP w którym się uczymy. Posadziliśmy krzewy, kwiaty i byliny ofiarowane przez rodziców i inne osoby.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *