W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH

wzczdZdrowe odżywianie to bardzo ważne zagadnienie w życiu każdego człowieka. Jak odżywiać się zdrowo ,wiele już dzieci z klas 0 b i III c dowiedziały się podczas realizacji różnych programów realizowanych w naszej szkole. Wiemy, że do najzdrowszych produktów , które maja w sobie dużo witamin i błonnika należą owoce i warzywa. Jak przyrządzić smaczne i zdrowe napoje z owoców i warzyw , oraz upiec zdrowe pieczywo razowe pokazała nam jedna z mam zaproszona do klasy. Robiliśmy soki z owoców i pyszne soki z warzyw (marchewkowy i pietruszkowy) . Były lody z mleka i truskawek , wszystko bez konserwantów. Obejrzeliśmy również film o zdrowej żywności. Dziękujemy mamie jednej z uczennic za ,, smaczną i zdrową lekcję”. Pamiętajmy o zdrowym odżywianiu się i zachęcamy do spożywania warzyw i owoców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *