WYCIECZKA DO KINA HELIOS

CAM00121To był jeden z ciekawszych , chodź bliskich wyjazdów dla uczniów klas 0b, I d i III c. Byliśmy w kinie Helios w Piotrkowie Tryb, na przepięknej fabularnej bajce pt. ,, Kopciuszek” . Niektóre dzieci po raz pierwszy w swoim życiu były w kinie , było to dla nich niesamowite przeżycie. Uczniowie z wielkim zaciekawieniem oglądali nowoczesną wersję baśni ,, Kopciuszek”. Po obejrzeniu filmu dzieliły się wrażeniami i oglądały rozdane przez personel kina foldery o obejrzanym filmie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Wycieczki, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.