FINAŁ POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

IMG_0130W dniu 8 maja 2015r. w Czarnocinie odbył się finał zawodów na szczeblu powiatu w piłce nożnej dziewcząt i chłopców w ramach Szkolnych Igrzysk Sportowych.
Drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie walczyła z reprezentacjami z Czarnocina, Niechcic i Moszczenicy. Natomiast drużyna chłopców zmagała się w walce sportowej z zespołami z Moszczenicy, Czarnocin i Gorzkowic. W wyniku tego turnieju nasze dziewczęta zajęły drugie miejsce, a chłopcy trzecie miejsce . Zespoły otrzymały dyplomy i puchary dla naszej szkoły. Drużyna dziewcząt awansowała do zawodów rejonowych, które odbyły się w Tomaszowie 13 maja 2015r. W tych zawodach drużyna dziewcząt zajęła V miejsce.

Opracowanie
Grażyna Ryszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *