Uczniowie klasy VI a SP Nr 11 im. Jana Pawła II z wizytą w sulejowskim Urzędzie Miejskim

IMG_0005W Dniu Dziecka uczniowie klasy VI a wraz z opiekunami skorzystali z wcześniejszego zaproszenia Burmistrza Sulejowa pana Wojciecha Ostrowskiego i odwiedzili sulejowski Magistrat.
Na początku wizyty, po osobistym przywitaniu młodych mieszkańców Sulejowa przez Burmistrza, dzieci udały się do Jego gabinetu, gdzie miały okazję zobaczyć miejsce, z którego pan Ostrowski zarządza miastem i gminą.W gabinecie Burmistrza dzieciom najbardziej podobały się mapy Sulejowa oraz wizualizacja boiska, które ma zostać wybudowane na terenie naszej szkoły.
Jedna z naszych uczennic na kilka minut przejęła funkcję Burmistrza Sulejowa i poprowadziła rozmowę swoich kolegów z panem Burmistrzem Wojciechem Ostrowskim, podczas której uczniowie zadawali pytania dotyczące ich wizji życia w naszym mieście.
Po słodkim poczęstunku w postaci cukierków i czekoladek pani Sylwia Miller z Biura Obsługi Mieszkańców zaprosiła dzieci do Sali USC, gdzie opowiedziała im o pracy urzędników i funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego w Sulejowie.

Opracowała:Agnieszka Marzec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *