DZIEŃ DZIECKA I DZIEŃ SPORTU SZKOLNEGO

20150602_125736Tegoroczny Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II obchodzono w dość nietypowej formie. W dniu 2 maja 2015r. w naszej szkole odbył się konkurs taneczny oceniany przez jury w trzech kategoriach: formacje taneczne klas 0-III, formacje taneczne klas IV-VI oraz duety i soliści. Jury przewodniczyła pani dyrektor Danuta Gielec. W trakcie imprezy dał też pokaz swojego tańca nasz uczeń Gracjan Woch, laureat programu „Mali Giganci”. Zaprezentowała się również para: pani Barbara Królik i pan Mariusz Magiera w pięknym walcu. W części drugiej uczniowie obejrzeli humorystyczny program „Sport to zdrowie”, przygotowany przez panią Dominikę Magierę. Wszyscy uczestnicy otrzymali od pani dyrektor słodkie upominki, a zwycięzcy puchary. Jednak największym prezentem dla dzieci od pani Dyrektor było zaproszenie wszystkich na dyskotekę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.