Zaproszenie na grę „Śladami Jagiełły”

Centrum Języków Obcych i Tłumaczeń POINT serdecznie zaprasza uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w pierwszej w Sulejowie grze miejskiej „Śladami Jagiełły”, która odbędzie się dnia 13 sierpnia 2015r. Podczas imprezy uczniowie będą mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat Władysława Jagiełły, wziąć udział w grach i zabawach, rozwiązywać zagadki oraz rywalizować w zajęciach sportowych.
Zgłoszenia uczniów chętnych do wzięcia udziału w grze miejskiej należy wysłać na adres sulejow@point.edu.pl.
Więcej informacji na stronie www.point.edu.pl.

h2

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *