WARSZTATY PLASTYCZNE

W 20150904_094952piątek 4 września uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie uczestniczyli w warsztatach plastycznych,które prowadzili studenci Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Uczniowie poszczególnych klas zostali podzieleni na cztery grupy. Każda z grup miała za zadanie przedstawić w jak najciekawszej formie jeden z żywiołów: wodę, ogień, powietrze oraz ziemię. Studenci rozdali dzieciom szereg materiałów, które następnie zostały wykorzystane do wykonania prac. Uczniowie pracowali na warsztatach z radością i ogromnym zapałem. Każdy starał się wykonać powierzone mu zadanie jak najlepiej potrafi, jednocześnie doskonale się przy tym bawiąc. Po godzinnej pracy mogliśmy podziwiać gotowe projekty na „mini” wystawie.

Opracowanie
M. Merk
M. Brzezowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *