ROZGRYWKI O PUCHAR TYMBARKU

IMG_0029W dniach 09.10-19.10.2015r. na boisku „Orlik” w Sulejowie odbył się cykl turniejów eliminacyjnych „O Puchar Tymbarku”, „Z podwórka na stadion” zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 1
im. Jana Pawła II w Sulejowie. Eliminacje przeprowadzone były na poziomie gminnym w kategorii wiekowej U-12 dziewcząt (I miejsce S.P. Łęczno, II miejsce S.P nr 1 Sulejów) i chłopców (I miejsce S.P nr 1 Sulejów, II miejsce S.P. Łęczno, III miejsce S.P. Uszczyn, IV miejsce S.P. Przygłów) oraz eliminacje powiatowe:
W kategorii wiekowej U-10 chłopców udział wzięły 4 drużyny, Szkoła Podstawowa nr 1 Im. Jana Pawła II w Sulejowie zajęła II miejsce,
W kategorii wiekowej U-12 chłopców udział wzięło 6 drużyn, Szkoła Podstawowa nr 1 Im. Jana Pawła II w Sulejowie zajęła II miejsce.
W finale wojewódzkim powiat piotrkowski reprezentować będą zespoły dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 1 Im. Jana Pawła II w Sulejowie w kategorii wiekowej U-8 i U-10, w kategorii U-12 zespół ze Szkoły Podstawowej w Łęcznie.
W dniu 23.10.2015r. w Moszczenicy reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 Im. Jana Pawła II
w Sulejowie w kategorii wiekowej U-8 chłopców brała udział w eliminacjach powiatowych i zajęła III miejsce.

Opracowanie
Grzegorz Ruciński

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.