ŚLUBOWANIE KLASY SPORTOWEJ

IMG_007722 października 2015r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie odbyło się uroczyste zaprzysiężenie uczniów klasy sportowej-klasy IVa, której wychowawcą jest pan Grzegorz Ruciński. Młodzi sportowcy ślubowali przed Panią Dyrektor Danutą Gielec, Panią Dyrektor Renatą Kumidaj, rodzicami, swoimi kolegami i innymi zaproszonymi gośćmi.
Na uroczystości nie zabrakło pokazu artystycznego, który został przygotowany specjalnie na tę okazję przez panią Grażynę Ryszkę oraz uczniów klas sportowych – Va i Vb.
Mogliśmy podziwiać przepiękne układy taneczne oraz sportowe w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Duże wrażenie wywarł na wszystkich obecnych profesjonalny występ kabaretowy w wykonaniu Wiktorii Firmowskiej, uczennicy kl.VIa, która wcieliła się w postać Mariolki rozbawiając obecnych do łez.
Po fantastycznych występach artystycznych nastąpiło uroczyste zaprzysiężenie uczniów klasy sportowej przez panią Dyrektor Danutę Gielec oraz wręczenie dzieciom szkolnych koszulek sportowych.

Opracowanie
M,.Merk
M.Brzezowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *