ŚLUBOWANIE KLASY SPORTOWEJ

IMG_007722 października 2015r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie odbyło się uroczyste zaprzysiężenie uczniów klasy sportowej-klasy IVa, której wychowawcą jest pan Grzegorz Ruciński. Młodzi sportowcy ślubowali przed Panią Dyrektor Danutą Gielec, Panią Dyrektor Renatą Kumidaj, rodzicami, swoimi kolegami i innymi zaproszonymi gośćmi.
Na uroczystości nie zabrakło pokazu artystycznego, który został przygotowany specjalnie na tę okazję przez panią Grażynę Ryszkę oraz uczniów klas sportowych – Va i Vb.
Mogliśmy podziwiać przepiękne układy taneczne oraz sportowe w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Duże wrażenie wywarł na wszystkich obecnych profesjonalny występ kabaretowy w wykonaniu Wiktorii Firmowskiej, uczennicy kl.VIa, która wcieliła się w postać Mariolki rozbawiając obecnych do łez.
Po fantastycznych występach artystycznych nastąpiło uroczyste zaprzysiężenie uczniów klasy sportowej przez panią Dyrektor Danutę Gielec oraz wręczenie dzieciom szkolnych koszulek sportowych.

Opracowanie
M,.Merk