TURNIEJ LIGI TRÓJEK

Dnia 07.11.2015 roku odbył się pierwszy turniej z czterech turniejów ligi trójek dziewcząt w piłkę siatkową klas V – VI szkoły podstawowej i klasy I gimnazjum o nagrodę prezesa UKS „FUKS” Sulejów sezon 2015/2016. W lidze udział bierze 11 zespołów, 3 zespoły z Gminy Aleksandrów i 8 zespołów z Gminy Sulejów. Liga rozgrywana jest systemem turniejowym. Organizatorami turnieju są Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie, UKS ”FUKS” Sulejów, Urząd Miasta w Sulejowie. Drużyny zajmujące miejsca I – IV uczestniczące w zawodach otrzymają nagrody, zawodniczki biorące udział w lidze upominki. Kolejny turniej odbędzie się 09.01.2016r. Po pierwszym turnieju klasyfikacja przedstawia się następująco: patrz załączniki.

Tabela do ligi klubowej 2015 2016
Regulamin piłka siatkowa trójki liga klubowa 2015_1016

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *