WYCIECZKA DO CZĘSTOCHOWY

DSC_0061Dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie świętowały dzień 11.11.2015r. -Święto Odzyskania Niepodległości w bardzo oryginalny sposób – w Częstochowie.
Pierwszym punktem wycieczki był pobyt na Jasnej Górze połączony z modlitwą za Ojczyznę przed Obrazem Najświętszej Matki Boskiej. Następnie dzieci zwiedzały Klasztor na Jasnej Górze oraz podziwiały panoramę miasta z wieży bazyliki.
W drugim punkcie wycieczki uczniowie dopingowali w częstochowskiej hali sportowej mecz Plus Ligi Piłki Siatkowej AZS Częstochowa- Lotos Trefl Gdańsk 1:3. Warto zaznaczyć, iż zdali także celująco egzamin „w roli kibica”. Po meczu dzieci robiły zdjęcia z zawodnikami AZS-u i Lotosu oraz zbierały autografy od zawodników obu drużyn.

Opracowanie
Grażyna Ryszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *