GMINNE ZAWODY W UNIHOKEJA

DSC_0105W dniu 18 listopada 2015r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr1 im. Jana Pawła II w Sulejowie uczestniczyli w zawodach gminnych w unihokeja, które odbyły się w szkole Podstawowej w Łęcznie. Turniej został przeprowadzony w kategorii dziewcząt i chłopców. Do zawodów zgłosiły się drużyny dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sulejowie i Szkoły Podstawowej w Łęcznie. W wyniku tej rywalizacji pierwsze miejsca zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr1 w Sulejowie wynikami: Dziewczęta – 4:0 , Chłopcy – 5:3. Zespoły prowadzą nauczyciele wychowania fizycznego -Grzegorz Ruciński i Grażyna Ryszka. Nasi zwycięzcy będą reprezentować gminę Sulejów na zawodach powiatowych.

Opracowanie
Grażyna Ryszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *