POWIATOWE ZAWODY W UNIHOKEJA

DSC_0133W dniu 24 XI 2015r. drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr1 im. Jana Pawła II w Sulejowie wzięła udział w zawodach w unihokeja o puchar powiatu piotrkowskiego. Rozgrywki odbyły się w Szkole Podstawowej w Łękach Szlacheckich. Do rozgrywek stanęło 5 drużyn ze szkół podstawowych ze Stobnicy ,Woli Krzysztoporskiej, Bab i Łęk Szlacheckich. Dziewczęta w składzie: kapitan i bramkarz -Patrycja Marcinkowska, Wiktoria Firmowska, Alicja Arkusińska, Patrycja Miłak, Julia Kotarska, Olga Osuch, Julia Kuźnik, Anna Szymańska, Alicja Majchrowska ,Oliwia Dratwa, Wiktoria Papiernik i Maja Pasieczyńska zajęły II miejsce w powiecie przegrywając jedynie z aktualnymi mistrzyniami Polski w unihokeju-drużyną z Łęk Szlacheckich. Opiekunem zespołu dziewcząt jest Grażyna Ryszka.

Opracowanie
Grażyna Ryszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *