SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

SAM_2259Dnia 04 grudnia 2015 roku dzieci z kl.0 a i 0b z Oddziału Przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie już od samego rana wyczekiwały na przybycie wyjątkowego gościa. Zaraz po śniadaniu charakterystyczny dźwięk dzwoneczka zwiastował przybycie wyczekiwanego gościa . Wszystkie dzieci z uśmiechem na twarzach, w czerwonych „mikołajowych” czapkach biegły na spotkanie z Mikołajem. Przepięknie powiedziały wiersze i zaśpiewały piosenki dla Świętego. Przy dźwiękach muzyki zabawom nie było końca. Następnie wszystkie dzieci otrzymały prezenty, na które czekały przecież cały rok. Mile spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia. Był to dzień pełen emocji i niezapomnianych wrażeń.
Dziękujemy Ci Św. Mikołaju za odwiedziny i prezenty. Mamy nadzieję, że za rok znowu się zobaczymy.


Opracowała :
Renata Firmowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *