„WSZYSCY JESTEŚMY MIKOŁAJAMI”

DSC04317Dnia 05.12.2015r. w Sulejowie odbył się Gminny Turniej Mikołajkowy w Mini Piłkę Siatkową Dziewcząt nauczania wczesnoszkolnego klas I – III. W turnieju udział wzięło 19 dziewcząt z Gminy Sulejów (14 dziewcząt) i Gminy Aleksandrów (5 dziewcząt). Zawody zostały przeprowadzone w dwóch kategoriach:
– w kategorii roczników 2008-2007 – piłka siatkowa rzucana, udział wzięło 14 zawodniczek: Szkołę Podstawową Nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie reprezentowało 11 dziewcząt zaś Szkołę Podstawową z Dąbrowy nad Czarną 3 dziewczęta,
– w kategorii rocznika 2006 – mini piłka siatkowa. udział wzięło 5 zawodniczek: Szkołę Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie reprezentowały 3 dziewczęta zaś Szkołę Podstawową z Dąbrowy nad Czarną 2 dziewczęta.
W kategorii roczników 2008-2007 – piłka siatkowa rzucana turniej przebiegał w dwóch fazach: grupowej i finałowej. Eliminacje grupowe wyłoniły 6 najlepszych zawodniczek turnieju. Po rozgrywkach finałowych klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:
1 miejsce: Paulina Miłak; Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie,
2 miejsce: Kinga Kowalska; Szkoła Podstawowa z Dąbrowy nad Czarną,
3 miejsce: Maja Rusek; Szkoła Podstawowa z Dąbrowy nad Czarną,
4 miejsce: Karolina Lenarcik; Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie,
5 miejsce: Maja Nowak; Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie,
6 miejsce: Amelia Wroniszewska; Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie,
miejsca 7-14
Eliza Szczucka, Paulina Rafke, Nikola Komorowska, Maja Szamburska, Dominika Szczęsna, Martyna Piechura, Nadia Andrzejczyk.

W kategorii rocznika 2006 – mini piłka siatkowa turniej rozegrany był systemem „każdy z każdym”. Po rozgrywkach klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:
1 miejsce: Michalina Ciach; Szkoła Podstawowa z Dąbrowy nad Czarną,
2 miejsce: Patrycja Ptak; Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie,
3 miejsce: Marta Niedziałkowska; Szkoła Podstawowa z Dąbrowy nad Czarną,
4 miejsce: Roksana Firmowska; Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie,
5 miejsce: Agata Patura; Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie,

Turniej zorganizowany był przez Szkołę Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie, UKS „FUKS” Sulejów, Urząd Miejski w Sulejowie.
Zawodniczki które zajęły miejsca I-III otrzymały nagrody. Każda uczestniczka turnieju otrzymała upominek i poczęstunek. Nagrody ufundowane zostały przez w/w organizatorów. Wśród zawodniczek turnieju zostały rozlosowane trzy koszulki klubowe UKS „FUKS” Sulejów.
Szczególne podziękowania dla Mikołaja, który zaszczycił nas swoją obecnością i wręczył nagrody i upominki dla wszystkich uczestniczek turnieju.
Podziękowania dla starszych zawodniczek UKS „FUKS” Sulejów, które celująco spisały się w roli sędziów, rodziców i opiekunów oraz organizatorów.

Mikołaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *