ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA

bW naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.
Dnia 21 stycznia 2016r. w grupach 0a i 0b odbyła się ta wspaniała uroczystość. Na wstępie pani dyrektor Danuta Gielec przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami i złożyła serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom. Dzieci wraz z panią Darią Morawską i Renatą Firmowską przygotowały program słowno – muzyczny pt. „Przeboje Babci i Dziadka”. Uczniowie w formie wierszy złożyli babciom i dziadkom życzenia i zaprosili do wspólnego śpiewania piosenek. Oprócz montażu słowno – muzycznego, szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu swoich wnucząt. Babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtworzyli swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Na zakończenie części artystycznej dzieci zaśpiewały „Sto lat” i obdarowali swoich ukochanych gości upominkami. Były to piękne laurki ze zdjęciem, kwiatami i życzeniami. Po części artystycznej zaproszono babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy.


Opracowała: mgr Daria Morawska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *