SZKOLNE IGRZYSKA SPORTOWE W MINI PIŁCE SIATKOWEJ

DSC_0207W dniu 28 stycznia 2016r. w Szkole Podstawowej w Łęcznie odbyły się gminne zawody w ramach kalendarza Szkolnych Igrzysk Sportowych w mini piłce siatkowej chłopców. Do turnieju zgłosiło się 6 drużyn : Łęczno, Przygłów, Podklasztorze, Klementynów,Witów oraz Sulejów. Uczniowie z naszej szkoły zajęli I miejsce. Następnego dnia walczyły drużyny dziewcząt. W tych rozgrywkach wzięły udział 4 drużyny : Łęczno , Przygłów, Witów oraz Szkoła podstawowa nr1 z Sulejowa . Tu również dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Sulejowie zajęły pierwsze miejsce. Następnym etapem były rozgrywki na szczeblu powiatu , które odbyły się w Moszczenicy dla dziewcząt 2 lutego a dla chłopców 3 lutego 2016r. W turnieju dziewcząt brało udział 8 drużyn. Nasza szkoła zajęła II miejsce wśród dziewcząt a wśród chłopców III miejsce. Opiekunami drużyn w Szkole Podstawowej nr1 im. Jana Pawła II w Sulejowie są Grażyna Ryszka i Grzegorz Ruciński.


Opracowanie
G. Ryszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *