WYJAZD DO TEATRU MUZYCZNEGO W ŁODZI

CAM00025W dniu 04 lutego 2016 roku klasy 0b, 0c, Ic, IId pojechały do Teatru Muzycznego w Łodzi na spektakl pt. „Zorro”. Dla wielu uczniów była to pierwsza w życiu wizyta w teatrze. Obejrzeliśmy przepiękne przedstawienie, w którym było dużo pięknej muzyki, śpiewu i tańca. Po zakończeniu spektaklu czekała nas ogromna niespodzianka, wyjątkowo mogliśmy zrobić sobie zdjęcie na scenie teatru, wraz z aktorami występującymi w przedstawieniu. To było ogromne przeżycie dla wszystkich dzieci i dla pań: p. K. Gajdy, p. R. Firmowskiej, p. M. Majchrowskiej, p. A. Ignerowicz, p. E. Szczyglińskiej opiekujących się dziećmi podczas tej wycieczki. Z pewnością wrażenia po tym wyjeździe na długo pozostaną nam w pamięci.


Katarzyna Gajda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *