„Święto Kobiet w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie”

DSC00449W czwartek, 10 marca 2016 roku w Szkole Podstawowej w Sulejowie panowała wyjątkowo uroczysta atmosfera. Już od rana chłopcy byli szczególnie mili dla swoich Wychowawczyń, Nauczycielek i Koleżanek. Co chwilę na korytarzu szkolnym słychać było życzenia składane Kobietom. To chłopcy zadbali o to, by Panie w dniu ich Święta poczuły się wyjątkowo. Kulminacją obchodów stała się akademia, przygotowana przez uczniów z klas IIb i IIIb, pod opieką Pani Katarzyny Molińskiej i Pani Agnieszki Adach.
Motywem przewodnim było stwierdzenie, że życie bez kobiet byłoby bardzo smutne i ciężkie. Dlatego właśnie „młodzi mężczyźni” próbowali odpowiedzieć na tak ważne pytanie:
„ Jaką kobietę wziąć sobie za żonę?”. Przedstawili pięć kategorii kobiet, które mogą spotkać mężczyźni w swoim życiu. Pełen humoru i zabawnych skeczów program wywołał wiele radości na twarzach całej społeczności szkolnej.


Oprac.: M .Brzezowska, M. Merk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *