Szkolna zbiórka darów i zabawek na świąteczne paczki dla potrzebujących pod patronatem Szkolnego Koła PCK

image001

Jak co roku, w okresie przedświątecznym w naszej szkole odbywa się zbiórka darów dla potrzebujących pod patronatem PCK. Zbierana jest żywność (makarony, kasz, ryż, cukier, oleje, słodycze, konserwy itp.), przybory szkolne, zabawki, odzież (nowa oraz używana) i artykuły higieniczne. Do uczestnictwa w akcji w dniach 15 – 21marca 2016r. zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców, dziadków i mieszkańców Sulejowa w dniach 15 – 21marca 2016r. Akcje takie spotkają się z ogromnym zainteresowaniem. Dużo dzieci przynosi mnóstwo rzeczy. Z potrzeby serca chcą się podzielić i ofiarować dar najbardziej potrzebującym. Zebrane dary zostaną przekazane najuboższym uczniom naszej szkoły.
Wszystkich zapraszamy do włączenia się w świąteczną akcję.

image002
Zarząd PCK przy Szkole Podstawowej Nr1 im. Jana Pawła

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.