PODSUMOWANIE KONKURSU PLASTYCZNEGO- „Młodzież zapobiega pożarom”

Straż-618 marca 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego pt. „Młodzież zapobiega pożarom”. Laureatami konkursu zostali uczniowie: Maja Twardowska kl. 5c, Roksana Janiaczyk kl. 4c oraz Natalia Pieczyńska kl. 5c – uczennice szkoły podstawowej, a także Zuzanna Leśniewska kl. 1b – uczennica gimnazjum.
Nagrody wręczyli:
• p. Halina Kowalska – Kierownik Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Urzędzie Miasta w Sulejowie
• p. Janusz Błaszczyński – Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Sulejowie
Uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Violetty Binkowskiej – nauczycielki plastyki, przygotowali część artystyczną pod hasłem „Dzielni strażacy”. Wierszem i piosenką podziękowali strażakom za ich trud, odwagę oraz pomoc w ratowaniu ludzi i ich mienia.
Atrakcją dla wszystkich uczniów byłą prezentacja pięknego wozu strażackiego. Dzieci z wielkim entuzjazmem i radością zapoznawali się z funkcjonowaniem nowoczesnego wozu i sprzętu strażackiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *