„SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY”

W dniu 5 kwietnia 2016 roku czterdziestu ośmiu uczniów klas VI ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie przystąpiło do najważniejszego sprawdzianu wiedzy w czasie sześcioletniej nauki. O godzinie 9.00 rozpoczął się egzamin z języka polskiego i matematyki. Po przerwie, w czasie której rodzice serwowali przygotowane wcześniej kanapki, uczniowie zdawali egzamin z języka angielskiego.
Wyniki sprawdzianu zostaną ogłoszone w dniu 27 maja 2016r. Życzymy naszym uczniom jak najlepszych ocen.

Opracowała: M. Brzezowska, M. Merk

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.