Zawody Road Show w Poznaniu

DSC0085428 kwietnia 2016r.uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sulejowie zrzeszeni w klubie sportowym ORANGE jako Drużyna GG uczestniczyli w zawodach Road Show w hali sportowej POSiR w Poznaniu.Kluby Sportowe Orange chcąc zachęcić do aktywności fizycznej w różnych dyscyplinach sportu przygotowały dla uczestników zawody w czterech dyscyplinach : piłce siatkowej,nożnej, ręcznej i koszykowej, połączonych ze sobą. Były to rozgrywki w piłce nożnej i koszykowej a następnie w piłce siatkowej połączonej z piłka ręczną. Gospodarze zaprosili na rozgrywki ambasadorów programu – naszych sławnych sportowców: Jerzego Dudka, Marcina Urbasia, Jakuba Jankowskiego i Artura Siódmiaka z którymi wszyscy zawodnicy mogli zmierzyć się w ich dyscyplinach sportowych, porozmawiać, wziąć autograf czy zrobić zdjęcia. W przerwie rozgrywek uczestnicy imprezy wzięli udział w warsztatach trickboardowych oraz zostali zaproszeni na lunch. W zawodach Road Show oprócz naszej Drużyny GG uczestniczyli również zespoły: Grupa Virtus z Szlichtyngowej,KS Warta Rumin, UKS Orlik Ujazd, GKS Jaraczewo, KS Piątka z Łodzi, Basket Suchy Las, GKS Rzgów, WUKS Grot z Grotnik, ULKS Modliszki z Słomkowa Mokrego, UKS Kaziuk ze Sławna oraz Inicjatywny klub Sportowy Orange z Dusznik. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz wiele gadżetów sportowych. Po wspaniałej imprezie sportowej pojechaliśmy zwiedzić starówkę poznańską gdzie uczniowie mogli spróbować słynne marcińskie rogale. Opiekunami naszej Drużyny GG są Grażyna Ryszka i Grzegorz Ruciński a koordynatorem programu pani dyrektor Renata Kumidaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *