Dzień Mamy i Taty, Wspólne Święto Naszych Rodziców!

20160525_153007Jak co roku, 26 maja świętujemy Dzień Matki. Miesiąc później – 23 czerwca – obchodzimy Dzień Ojca. Dzisiejszy dzień – to Dzień Mamy i Taty, Wspólne Święto Naszych Rodziców!
Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama i tata to pierwsze słowa dziecka. Dla każdego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem. Dlatego też co roku w naszej szkole nauczycielki pomagają dzieciom wyrazić ich miłość do rodziców organizując Dzień Matki i Ojca.
Z tej właśnie okazji 25 maja 2016 roku odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez uczniów klasy 0A (wych. D.Morawska), IB (wych. M. Merk) i 3A (wych. E. Zawisza). Pani dyrektor D. Gielec serdecznie przywitała wszystkich rodziców. Sala szkolna stała się sceną przygotowaną przez p. I. Andrzejczyk – Wąsik, na której dzieci w pięknych strojach zaprezentowały bogaty program artystyczny. Swój występ rozpoczęły przywitaniem gości. Następnie były wiersze, piosenki, tańce oraz życzenia dla kochanych rodziców. Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych upominków całusom i uściskom nie było końca. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *