SPŁYW KAJAKOWY

W dniu 17.06.2016r. uczniowie klasy IVa Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie w nagrodę za całoroczną pracę, bardzo dobre wyniki w nauce oraz zachowanie, wraz z rodzicami uczestniczyli w spływie kajakowym trasą z Trzech Mórg do Sulejowa – 18 km . „Szkocka pogoda” nie zniechęciła do dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń, a na zakończenie spływu, nastąpiło podsumowanie roku szkolnego 2015/2016 przy ognisku. Jak się bawiliśmy…patrz zdjęcia. Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji imprezy dla rodziców, opiekunów oraz Firmie „KAJMAR”.

Opracowanie
Grzegorz Ruciński

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Wycieczki, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.