Zakończenie roku szkolnego 2015/2016 w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie.

W dniu 24 czerwca uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie pożegnali rok szkolny 2015/2016. O godzinie 8.00 w Kościele parafialnym p.w. Św. Floriana w Sulejowie odbyła się Msza Święta, na której uczniowie wraz z nauczycielami i rodzicami podziękowali za kolejny rok nauki. Następnie wszyscy udali się do szkoły, gdzie o godzinie 10.15 odbyła się akademia dla klas 0-III. Zebranych uczniów, rodziców i nauczycieli powitała Pani Dyrektor mgr Danuta Gielec. Podczas oficjalnej części spotkania odbyło się wręczenie nagród książkowych za sumienną, trzyletnią pracę najlepszym uczniom klas trzecich. Nagrody książkowe otrzymały również dzieci, które nie opuściły ani jednego dnia nauki. Nagrody ufundowała Rada Rodziców. Dzieci pożegnały kolegów, koleżanki i grono pedagogiczne pięknymi wierszykami, piosenkami i tańcem. Po akademii uczniowie udali się do swoich klas, gdzie otrzymali świadectwa z oceną opisową oraz książeczki na pamiątkę ukończenia klasy.
Dzień 24 czerwca był wyjątkowy także z innego powodu: na zasłużoną emeryturę odchodziła Pani Danuta Gielec, wspaniały pedagog, wieloletni Dyrektor naszej Szkoły. Podczas akademii najmłodsi uczniowie podziękowali Pani Dyrektor za zaangażowanie w edukację i wychowanie. Życzyli, aby wszystkie plany i marzenia, odkładane na później spełniły się właśnie teraz. Pożegnanie zakończył taniec Pani Dyrektor z Dawidem Matyszewskim z klasy III „a”.
Akademię przygotowały: Pani Katarzyna Gajda, Pani Ewa Zawisza, Pani Monika Merk i Pani Magdalena Brzezowska wraz z wychowankami.
Wszystkim Uczniom i ich Rodzicom życzymy udanych wakacji!


Do zobaczenia we wrześniu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.